logom.png
ul. Radzymińska 45
05-230 Kobyłka k/Warszawy
tel. +48 22 799 80 71
biuro@monument.com.pl
  

Punkt Sprzedaży
ROGOŹNICA
K/STRZEGOMIA
ul. Gross Rosen 18
tel. +48 605 225 943
 
 
Partnerzy:
O firmie

Hurtownia Granitu MONUMENT jest jednym z największych dostawców nagrobków granitowych w Polsce. To firma rodzinna, w której zamiłowanie do kamieni przekazywane jest z pokolenia na pokolenie – z ojca na syna, już od prawie 30 lat. Firma powstała w 1978 roku. Dzięki bogatej ofercie, konkurencyjnym cenom oraz bardzo dogodnej lokalizacji w samym sercu Europy ma klientów zarówno w kraju jak i zagranicą.

Na powierzchni ponad 8 000 m2 w stałej ekspozycji znajdują się nagrobki z Indii, nagrobki z Chin, nagrobki z RPA, Ukrainy i Skandynawii.

Klienci zna miejscu mają możliwość wyboru z ponad kilkudziesięciu wzorów i kolorów. Najbardziej wymagający mogą skorzystać z usług profesjonalnego studia projektowego. Pomysły klientów są przekładane na rysunek techniczny, który jest podstawą do produkcji u naszych partnerów w Indiach i Chinach.

Hurtownia Granitu MONUMENT od lat cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród swoich klientów, ale również wśród dostawców. Przedstawiciele firmy uczestniczą we wszystkich największych targach branżowych na świecie dzięki czemu firma nieustannie poszerza swoją ofertę.

Uczestniczymy w wielu targach branżowych, dzięki czemu nawiązujemy kontakty z nowymi odbiorcami, których z dnia na dzień jest coraz więcej. Dokładamy wszelkich starań aby byli oni zadowoleni z naszej obsługi oraz materiałów.

 

 
Oferta

 

Kamienie z całego świata.
Wybór z ponad kilkudziesięciu wzorów pomników.
Dział budowlany

Kamień naturalny jest jednym z najstarszych materiałów budowlanych. Jego wspaniałe właściwości i estetyka od wieków fascynowały ludzkość.

Zapoznaj się z naszą ofertą